Podporte nás

Vopred ďakujeme za snahu podporiť nás. V prvom rade nás podporujete tým, že stránky navštevujete, čítate články a prispievate vlastným obsahom. To nám samo o sebe, žiaľ, náklady spojené s prevádzkou nezaplatí. Keďže nie sme finančne podporovaní žiadnou organizáciou, sme odkázaní na príjmy z reklamy a Vaše dary. Len na to, aby stránka prežila, potrebuje ročne 42.62€, v čom nie sú zarátané autorské honoráre. Preto za každý dar ďakujeme.


Ako nás môžete podporiť finančne?

1) Priamo na bežný bankový účet:

Štandardným prevodom z akejkoľvek banky.


IBAN: SK34 7500 0000 0040 0708 7282 (ČSOB Banka)

2) Donáciou cez PayPal.me:

Ak používate PayPal môžete poslať jednorázovo akúkoľvek čiastku.

3) Staňte sa našimi patrónmi na Patreon.com

Patreon ponúka možnosť pravidelnej mesačnej podpory.

4) Kúpte si reklamný priestor

Na našej stránke máte možnosť zakúpiť si reklamný priestor na bočnom panely. Vďaka tomu budete propagovať vlastný projekt a zároveň finančne pomôžete nám. Viac informácii tu.

Iné spôsoby podpory:

Nefinančne nás môžete podporiť zverejnením nášho loga na Vaších webových stránkach, alebo zdieľaním článkov na sociálnych sieťach. Pre umiestnenie loga skopírujte na váš web odkaz umiestnený nižšie.

<a href="https://www.ilavskyregion.sk/"><img src="https://www.ilavskyregion.sk/wp-content/uploads/2021/01/cropped-logo_official.png"></a>
<a href="https://www.ilavskyregion.sk/"><img src="https://www.ilavskyregion.sk/wp-content/uploads/2020/06/favicon.png"></a>